Täysin muovinen kaapelikela maihin F, B, PL ja CZ
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
HEDI®-kaapelikeloissa yhdistyvät "Made in Germany" -laatu ja pitkä käyttöikä. Itse kehitetyt kelarungot varmistavat optimoidun kaapelin ohjauksen. Integroitu pyörimisenestopistorasia estää kelaa pyörimästä tahattomasti. Kaikki kaapikelat on varustettu lämpösuojakatkaisijalla.
Pistorasioilla Ranskan, Belgian, Puolan ja Tšekin standardien mukaan.
Edullinen HEDI®-kaapelikela kokonaan muovia, kelan halkaisija 250 mm.
- 3-portainen kallistus lisää maavaraa ja tekee sen kantamisesta miellyttävää.
- Voidaan helposti asentaa seinälle. <Toiminto
- 3-asteen kallistus antaa suuremman maavaran ja tekee siitä miellyttävän kantaa.
- Voidaan helposti asentaa seinälle.
IP20: Suojaa yli 12 mm halkaisijaltaan olevien vierasesineiden tunkeutumiselta, mutta kosketusta tulee välttää; ei suojaa vedeltä.
Rakenne
HEDI®-kaapelikelojen tunnusmerkkejä ovat laatu "Made in Germany" ja pitkä käyttöikä. Itse kehitetyt kelarungot varmistavat optimoidun kaapelin ohjauksen. Integroitu pyörimisenestopistorasia estää kelan tahattoman pyörimisen. Kaikissa kaapelikeloissa on lämpösuojakatkaisija.
Pistorasiat Ranskaa, Belgiaa, Puolaa ja Tšekkiä varten.
Edullinen HEDI®-täysmuovinen kaapelikela, kelan halkaisija 250 mm.
Tekniset tiedot
| Kotelon materiaali | Muovi |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kaapeliluokka | H05VV-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Nimellisteho uloskelattuna | 3500 (16 A) W |
| Kaapelin materiaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 50 m |
| Nimellisjännite | 250 V |
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Diagnostiikkajärjestelmä on saatavilla | ei |
| Kaapelin väri | punainen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081119 |
|---|---|
| EAN | 4003644024841 |