Muovinen kaapelikela ”Cube” ammattikäyttöön
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaapelikela täyttää lisäksi DGUV I 203-006 -määräykset (aiemmin BGI 608).
Muovinen kaapelikela, jossa on ympäriinsä kaatumissuoja ja käytännöllinen taitettava kahva.
Huomautus
GARANT-työpajavaunuihin ja rullaaviin työpöytiin kiinnittämiseen sopiva pidike löytyy numerolla 914935 1.
Tekniset tiedot
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
|---|---|
| Kaapeliluokka | H07RN-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Nimellisteho uloskelattuna | 3500 (16 A) W |
| Kaapelin materiaali | Neopreenikumi |
| Kaapelin pituus | 33 m |
| Verkkojännite | 230 V |
| IP-suojausluokka | IP 44 |
| Iskunkestävä ja roiskevesisuojattu | Luokka 2 (K2) BGI:n mukaan |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Diagnostiikkajärjestelmä on saatavilla | kyllä |
| Kaapelin väri | musta |
| Pistorasioiden määrä, tyyppi f | 5; 5; 5 |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Rummun materiaali | Synteettinen kumi |
| 230 V pistorasioiden lukumäärä | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081113 |
|---|---|
| EAN | 4007123687503 |