Jatkojohto maihin F, B, PL, CZ 250 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin ympäristöihin (IP44).
Pistorasialla maille F, B, PL, CZ.Rakenne
Erittäin joustava polyuretaanivaippainen panssarikaapeli H07BQ-F 5G2,5. Raskaaseen käyttöön, öljyn- ja haponkestävä, kulutusta kestävä pinta.
Erittäin joustava polyuretaanivaippainen panssarikaapeli H07BQ-F 3G1,5.
Toiminta
IP44: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suoja vierasesineiden tunkeutumiselta, kun niiden halkaisija on yli 1 mm; työkalut ja johdot tulee kuitenkin pitää etäällä.
Rakenne
Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin ympäristöihin (IP44).
Pistorasialla maihin F, B, PL, CZ.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jatkojohto |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 250 V |
| Verkkojännite | 250 V |
| Kaapeliluokka | H07BQ-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Kaapelin materiaali | Panssarikaapeli |
| Liitäntätyyppi, tulo | E; E; E |
| Sopii maille | F; B; PL; CZ |
| Tyyppi | 15B |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kaapelin pituus | 15 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081183 |
|---|---|
| EAN | 4003644002214 |