Jatkojohto 10N 10n
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Brennenstuhl
- Tuotenumero
- G08118810N
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin ympäristöihin (IP44).Rakenne
Neopreenikumikaapeli, kestää öljyä, bensiiniä ja UV-säteilyä. Roiskevedeltä suojatulla kumipistotulpalla ja -liittimellä.
Neopreenikumikaapeli H07RN−F 5G1,5.
Toiminta
IP44: Suojaus roiskevedeltä kaikista suunnista sekä suojaus vieraiden esineiden tunkeutumista vastaan, kun niiden halkaisija on yli 1 mm; työkalut ja johdot on kuitenkin pidettävä etäällä.
Rakenne
Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin ympäristöihin (IP44).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jatkojohto |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 400 V / 16 A |
| Verkkojännite | 400 V |
| Kaapeliluokka | H07RN-F |
| Kaapelirakenne | 5G1,5 |
| Kaapelin materiaali | Neopreeni |
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
| Iskunkestävä ja roiskevesisuojattu | Luokka 2 (K2) BGI:n mukaan |
| IP-suojausluokka | IP 44 |
| Tyyppi | 10N |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kaapelin pituus | 10 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08118810N |
|---|---|
| EAN | 4007123251520 |