Jatkojohto 250 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin ympäristöihin (IP44).Rakenne
Neopreenikumikaapeli, kestää öljyä, bensiiniä ja UV-säteilyä. Roiskevedenkestävällä kumipistotulpalla ja -liittimellä.
Neopreenikumikaapeli roiskevedenkestävällä kumisella pistotulpalla ja liittimellä.
Toiminto
IP44: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suojaus vieraiden esineiden tunkeutumiselta, joiden halkaisija on yli 1 mm, mutta työkalut ja johdot tulee pitää etäällä.
Malli
Hyväksytty käytettäväksi ulkona ja kosteissa ympäristöissä (IP44).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jatkojohto |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 250 V |
| Verkkojännite | 250 V |
| Kaapeliluokka | H07RN-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Kaapelin materiaali | Neopreeni |
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
| Iskunkestävä ja roiskevesisuojattu | Luokka 2 (K2) BGI:n mukaan |
| Tyyppi | 10N |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kaapelin pituus | 10 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081182 |
|---|---|
| EAN | 4003644009312 |