Nippusidesarja T-Tie, musta, 100 kpl 4,6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Hellermanntyton
- Tuotenumero
- G0837054,6
- Varastotilanne
- 2671kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva nippuside, valmistettu polyamidista 6,6, sisäisellä hammastuksella.
Käyttötiedot
Asennetaan pihdeillä tai käsin. Kaapeleiden, johtojen ja letkujen niputtamiseen ja kiinnittämiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nippuside |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 100 osaa |
| Määrä | 100 |
| Väri | musta |
| Leveys | 4,6 mm |
| Suurin niputuksen ⌀ | 81 mm |
| Lämpötila-alue | -40 – 85 °C |
| Pituus | 300 mm |
| Materiaali | polyamidi 6.6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0837054,6 |
|---|---|
| EAN | 4031026241128 |