Nippusidesarja T-Tie, musta, 100 kpl
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva nippuside, valmistettu polyamidista 6,6, sisäisellä hammastuksella.
Käyttötiedot
Asennetaan pihdeillä tai käsin. Kaapeleiden, johtojen ja letkujen niputtamiseen ja kiinnittämiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nippuside |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 100 osaa |
| Määrä | 100 |
| Väri | musta |
| Leveys | 3.5 mm |
| Suurin niputuksen ⌀ | 50 mm |
| Lämpötila-alue | -40 – 85 °C |
| Pituus | 150 mm |
| Materiaali | polyamidi 6.6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083705 |
|---|---|
| EAN | 5022660329142 |