Tarkkuussylinterilukko korkealla sangalla, eri lukitustoiminnot
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Massiivinen messinkirunko, ruostumaton tarkkuuslukitusjärjestelmä, karkaistu ja kromattu terässanka, kaksoislukitus.
Erittäin korkealla sangalla.
Sarja 116 Profi on pyynnöstä saatavana seuraavina erikoisversioina: lukko prototyypin tai lukkospesifikaation mukaan, pääavaimella ja lisäavaimella varustettu järjestely.
Toiminta
Eri lukitustoiminnot tarkoittaa, että avain voi avata ja sulkea vain yhden lukon tai sylinterin ja se on valmistettu vain yhtenä kappaleena.
Toimitussisältö
Riippulukko, 2 avainta.
Tekniset tiedot
| Karkaistu sanka | kyllä |
|---|---|
| Kotelon ⌀ | 30 mm |
| Avainten määrä | 2 |
| Sakkeli kaksinkertaisesti lukittu | kyllä |
| Sangan ⌀ | 5 mm |
| Sangan materiaali | teräs, kromattu |
| Kotelon materiaali | Messinki |
| Lukitusjärjestelmään sovitettu | ei |
| Sopii lukkosylintereihin | ei |
| Lukkojen määrä | 1 |
| Lukko | yksittäislukittava |
| Avaimenreiän suojuksella | ei |
| Sarja | 116 Profi |
| Lukitusjärjestelmä | ruostumaton tarkkuuslukitusjärjestelmä |
| Korkea sanka | kyllä |
| Sisäinen aisakorkeus | 45 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 085875 |
|---|---|
| EAN | 4003482032404 |