Verstaslapio
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Metallia, kuumasinkitty, vakiomalli puuvarrella.
Huomautus
Verstaan käsiharjat, katso nro 087552−087556.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Roskakauha |
|---|---|
| Käsilapion leveys | 230 mm |
| Käsilapion pituus | 230 mm |
| Kokonaispituus | 420 mm |
| Tartuntapituus | 190 mm |
| Ripustusreikä | kyllä |
| Kahvan muoto | puukahva |
| Lapion materiaali | metalli, kuumasinkitty |
| Huulloksella | ei |
| Kauhan muoto | vakiomuotoinen suorakulmio (neliö) |
| Kahvan materiaali | Puu |
| Lapion väri | sinkitty |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G087570 |
|---|---|
| EAN | 4250560507662 |