Ammattilaisen käsilapio, ruostumatonta terästä, levyn paksuus 0,8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G087574
- Varastotilanne
- 2721kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Ammattilaisen rikkalapio ruostumatonta terästä, levyn paksuus 0,8 mm.
Huomautus
Verstaan käsiharjat, katso nro 087552−087556.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rikkalapio |
|---|---|
| Käsilapion leveys | 230 mm |
| Käsilapion pituus | 250 mm |
| Kokonaispituus | 460 mm |
| Tartuntapituus | 210 mm |
| Levyn paksuus | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G087574 |
|---|---|
| EAN | 2050001674630 |