Tork vahva yleispuhdistuspaperi, 2-osainen sarja (sininen) W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullatelineeseen nro 089160, koko W1 ja W2.
Rakenne
Tork vahva yleispuhdistuspaperi (420): nesteiden ja pölyn imemiseen. Normaalia paperia vahvempi ja paremmin imevä QuickDry-laadun ansiosta.
Laaja valikoima erikoisliinoja pyyhintään ja puhdistukseen. Jokainen liina on suunniteltu tiettyä tehtävää varten. Yhdessä sopivan hygienia-annostelijan kanssa saat tehokkaan järjestelmän.
Oikealla pyyhintäliinalla imeytät vuotaneet tai roiskuneet nesteet huomattavasti tehokkaammin ja poistat lian ja pölyn. Kädet ovat suojassa epäpuhtauksilta ja kuumuudelta. Tork-liinoja on saatavana rullina tai arkkeina. Tutustu Torkin eri tuotteisiin, jotka tekevät työympäristöstäsi puhtaamman, turvallisemman ja tehokkaamman. Kaikki Tork-liinat ovat FSC- ja EU-ympäristömerkittyjä.
Liina soveltuu elintarvikekosketukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset pyyhintäliinat |
|---|---|
| Pituus | 340 mm |
| Leveys | 235 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1, W2 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 420 |
| Repäisypituus | 2×750 |
| Varasto | 2 |
| Väri | sininen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089130W |
|---|---|
| EAN | 7322540183580 |