Tork vahva yleispyyhintäpaperi, sarja, 2-kerroksinen W W
- Tuotemerkki
- Tork
- Tuotenumero
- G089125W
- Varastotilanne
- 1127kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullatelineeseen nro 089160, koko F1/W1/W2.
Rakenne
Tork vahva yleispyyhintäpaperi (420): nesteiden ja pölyn imeyttämiseen. Vahvempi ja parempi imukyky kuin tavallisella paperilla QuickDry-laadun ansiosta.
Laaja valikoima erikoisliinoja pyyhintään ja puhdistukseen. Jokainen liina on suunniteltu tiettyä tehtävää varten. Yhdessä sopivan hygieniadispenserin kanssa saat tehokkaan järjestelmän.
Oikealla Tork-liinalla imeytät vuotaneet tai roiskuneet nesteet huomattavasti tehokkaammin ja poistat lian ja pölyn. Kädet ovat suojassa epäpuhtauksilta ja kuumuudelta. Tork-liinoja on rullina tai arkkeina. Tutustu Torkin eri tuotteisiin, jotka tekevät työympäristöstäsi puhtaamman, turvallisemman ja tehokkaamman. Kaikki Tork-liinat ovat FSC- ja EU-ympäristömerkittyjä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset käsipyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 340 mm |
| Leveys | 235 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1, W2 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 420 |
| Repäisypituus | 2×750 |
| Varasto | 2 |
| Väri | valkoinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089125W |
|---|---|
| EAN | 7322540182293 |