Puhdistusliina Joustava Yksittäisliinat, 8 kpl R R
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimen tai puhdistusaineen kanssa.
Pehmeät ja joustavat liinat soveltuvat erittäin hyvin puhdistukseen kapeissa raoissa sekä öljyn ja rasvan poistoon. exelCLEAN®-tekniikan ansiosta ne tarjoavat ammattitasoisen puhdistustuloksen.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaaliseen tehokkuuteen työympäristössäsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 385 mm |
| Leveys | 315 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | W8 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 520 |
| Repäisypituus | 8×55 |
| Leveys | 315 mm |
| Pituus | 385 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089182R |
|---|---|
| EAN | 7322540238273 |