Puhdistusliinat, suurirulla R R
- Tuotemerkki
- Tork
- Tuotenumero
- G089184R
- Varastotilanne
- 177kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
69,61€
Tuotekuvaus
Rakenne
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimien tai puhdistusaineiden kanssa.
Torkin yleispuhdistusliina on pehmeä ja joustava mutta samalla kestävä. Se sopii ihanteellisesti useimpiin kevyempiin puhdistustöihin ja imee nopeasti öljyä ja nesteitä, mikä helpottaa puhdistustyötäsi. Liina sopii Tork-lattiatelineeseen ja Tork-seinätelineeseen, jotka ovat turvallisia, tehokkaita ja luotettavia. Se soveltuu myös Tork Maxi -annostelijaan sisäpuolisella rullauksella tai laatikossa olevaan kombirullaan yhden käden annostelua varten.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaalisen tehokkuuden saavuttamiseksi työympäristössäsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset puhdistuspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 380 mm |
| Leveys | 315 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1, W2, W3 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 510 |
| Repäisypituus | 400 |
| Leveys | 315 mm |
| Pituus | 380 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089184R |
|---|---|
| EAN | 7322540057270 |