Nukkavapaiden puhdistusliinojen sarja, erittäin vahvat kertakäyttöliinat, 5 osaa R R
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tork nukkaamattomat antistaattiset puhdistusliinat: voidaan käyttää liuotin-, puhdistus- ja desinfiointiaineiden kanssa. Korkea imukyky öljylle ja vedelle. Sertifioitu elintarvikekosketukseen. Testattu SAE-standardien mukaisesti.
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimen tai puhdistusaineen kanssa.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaaliseen tehokkuuteen työympäristössäsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipuhdistuspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 390 mm |
| Leveys | 324 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | W4 |
| Repäisypituus | 5×80 |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Leveys | 324 mm |
| Pituus | 390 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089137R |
|---|---|
| EAN | 7322540741742 |