Nukkaamattomien puhdistusliinojen sarja, annosteluämpäri, 4 osaa R R
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimen tai puhdistusaineen kanssa.
Torkin nukkaamattomat puhdistusliinat ovat kestäviä ja joustavia. Koska liinat toimitetaan rullana ämpärissä, voit valmistaa omat kosteat puhdistusliinasi tarvitsemillasi kemikaaleilla. Yksi liina kerrallaan -annostelu ja helposti suljettava kansi estävät puhdistusliinoja kuivumasta.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaaliseen tehokkuuteen työympäristössäsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 300 mm |
| Leveys | 165 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | W1 |
| Aiempi kuivausmerkintä | Purotop |
| Repäisypituus | 4×200 |
| Leveys | 165 mm |
| Pituus | 300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089180R |
|---|---|
| EAN | 7322540741209 |