Näytönpuhdistusaine Flatscreen Cleaner 500 ml 500
Styckpris:
23,39€
Pris i tal om 12:
19,49€
Tuotekuvaus
Rakenne
Liuotinvapaa, antistaattinen erikoispuhdistusaine TFT-/LCD-näytöille sekä koteloiden, valaisimien, lasin ja sileiden metallipintojen nopeaan mutta hellävaraiseen puhdistukseen.
Ei valu pystypinnoilla. Elintarvikehyväksyntä NSF® K2.
Huomautus
Pakkauksen sisältö 500 ml (+ 25 %).
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei mahdollinen. Tuotteet, joissa on vähän ponnekaasua ja siten erittäin korkea materiaalipitoisuus, noin 95 %. Näin saavutetaan mahdollisimman suuri teho.
Tekniset tiedot
| Tuotenimen attribuutti | 500 ml |
|---|---|
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Hapettavat ominaisuudet | ei ole |
| Vesiliukoisuus | liukoinen |
| Varastointilämpötila | < 50 °C |
| Itsesyttymislämpötila | >200 °C |
| Väri | läpinäkyvä |
| Toteutus | Spraypullo |
| Sisältö | 500 ml |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083026500 |
|---|---|
| EAN | 5412386057816 |