Power CLEAN™ kosteuspyyhkeet, annostelijasäiliö W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
WypAll® Power Clean™ -puhdistusliinat ovat esikostutettuja ja tarjoavat siksi liikkuvan ja kätevän puhdistusratkaisun, joka ei vaadi lisäsaippuaa, geeliä tai vettä. Ne ovat ihanteellisia käsien puhdistukseen sekä työkalujen ja koneiden säännölliseen puhdistukseen. Puhdistusliinat on pakattu käytännölliseen ämpäriin, jossa on keskellä annostelija, joten ne voidaan ottaa ulos yksitellen.
Kuvaus
- Jokainen säiliö sisältää 50 vihreää, 1-kerroksista, esikostutettua WypAll® Power Clean™ -puhdistusliinaa.
- Monikäyttöiset puhdistusliinat, ihanteelliset käsien puhdistukseen sekä työkalujen ja koneiden teolliseen rutiinipuhdistukseen.
- WypAllL® Power Clean™ -puhdistusliinat ovat esikostutettuja, joten saippuaa, geeliä tai vettä ei enää tarvita.
- Jokaisessa teollisuuspyyhkeessä on karkea puoli hankaamiseen ja sileä puoli puhdistukseen ja viimeistelyyn.
- Teolliset puhdistusliinat on pakattu säiliöön, jossa on keskellä ulosottoaukko, jotta ne voidaan ottaa yksitellen jätteen vähentämiseksi ja hygienian varmistamiseksi.
Toimitussisältö
1 annostelija × 50 vihreää puhdistusliinaa.
Malli
WypAll® Power Clean™ -puhdistusliinat ovat esikostutettuja ja tarjoavat näin liikkuvan ja kätevän puhdistusratkaisun, joka ei vaadi erillistä saippuaa, geeliä tai vettä. Ne sopivat erinomaisesti käsien puhdistukseen sekä työkalujen ja koneiden säännölliseen puhdistukseen. Puhdistusliinat on pakattu käytännölliseen sankoon, jossa on keskeltä annosteleva annostelija, jotta liinat voidaan ottaa ulos yksitellen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 270 mm |
| Leveys | 270 mm |
| Repäisypituus | 50 |
| Varasto | 1 |
| Väri | vihreä |
| Valmistajan merkintä | 7772 |
| Kostea | kyllä |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089299W |
|---|---|
| EAN | 5033848000050 |