Puhdistusliina Extra vahva, yksittäisarkit, 4 kpl R R
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimen tai puhdistusaineen kanssa.
TORK® Extra Strong -teollisuuspuhdistusliina on erittäin kestävä ja tehokas likaa vastaan. Se selviytyy myös intensiivisestä puhdistustyöstä, poistaa rasvan ongelmitta ja irrottaa myös sitkeät tahrat. Sitä voidaan käyttää useimpien liuottimien kanssa, ja samalla se suojaa käsiä kuumuudelta ja metallihiukkasilta. Liina sopii Tork-yksittäisarkkiautomaattiin taitetuille kuivaus- ja puhdistusliinoille, joka suojaa täyttöpakkaukset lialta ja mahdollistaa arkin ottamisen kerrallaan ja siten vähentää kulutusta.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaalisen tehokkuuden saavuttamiseksi työympäristössäsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 415 mm |
| Leveys | 355 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | W4 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 570 |
| Repäisypituus | 4×60 |
| Väri | valkoinen |
| Leveys | 355 mm |
| Pituus | 415 mm |
| Varasto | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089186R |
|---|---|
| EAN | 7322541183305 |