Puhdistusliina Extra vahva, suurrulla R R
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullatelineeseen nro 089160, koot F1, W1, W2.
Rakenne
Tork extra vahva puhdistusliina (570): Rullien, leikkausveitsien, ruostumattomien säiliöiden puhdistukseen sekä tuotantolaitosten ja ajoneuvojen kunnossapitoon. Imukykyiset liinat, jotka kestävät liuottimia ja suojaavat käsiä lämmöltä ja teräviltä metalliosilta.
exelClean™-tehoste ammattimaisiin puhdistustuloksiin. Erittäin vähäinen staattinen varautuminen.
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimien tai puhdistusaineiden kanssa.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaalisen tehokkuuden saavuttamiseksi työympäristössäsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 380 mm |
| Leveys | 315 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1, W2 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 570 |
| Repäisypituus | 160 |
| Leveys | 315 mm |
| Pituus | 380 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089148R |
|---|---|
| EAN | 7322540517002 |