2-in-1-hankaus- ja puhdistusliina SR Sr
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Elintarviketurvallisuusmerkintä: Food contact approved certified by a third part 23LD00017.
Ympäristömerkintä: FSC MIX CREDIT SA-COC-008266
Tehdassertifikaatti: ISO 9001; ISO 14001 (Environmental management systems)
Rakenne
Laaja valikoima erikoisliinoja pyyhintään ja puhdistukseen. Jokainen liina on suunniteltu tiettyä tehtävää varten. Yhdessä sopivan hygieniadispenserin kanssa saat tehokkaan järjestelmän.
Tork 2-in-1 -hankaus- ja puhdistusliina on hankaava ja imukykyinen pyyhintäliina, joka on suunniteltu tehokkaaseen puhdistukseen. Se irrottaa vaikeasti puhdistettavan lian eikä naarmuta pintoja. Liinan voi huuhdella ja käyttää uudelleen, ja se on yhteensopiva tavallisten puhdistusaineiden kanssa.
Etu
- Ammattitason liina, joka ei aiheuta naarmuja.
- Puhdista vaikeapääsyiset alueet nopeasti ja helposti näillä pehmeillä ja joustavilla liinoilla – ja säästä aikaa ja työtä.
- Vahva ja kestävä – ei repeydy helposti ja voidaan käyttää uudelleen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipuhdistuspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 385 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | W8-Small Pack |
| Repäisypituus | 45 |
| Väri | valkoinen |
| Leveys | 300 mm |
| Pituus | 385 mm |
| Paino | 2.6 kg |
| Kostea | ei |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
| Valmistajan merkintä | 450150 |
| Varasto | 1 |
| Toimituspakkaus | pahvilaatikko |
| Sertifioitu elintarvikekosketukseen | kyllä |
| Valmistajatunnus | 450150 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089142SR |
|---|---|
| EAN | 7322542148273 |