Työpöydän käsiharja laatusekoitus 280 mm 280 mm
Styckpris:
4,79€
Tuotekuvaus
Rakenne
Suora puurunko, pyöristetyt kahvan reunat. Harja n. 150×40 mm, harjaskorkeus 70/60 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lakaisuharja |
|---|---|
| Pinnoite | Laatusekoitus |
| Kokonaisrungon pituus | 280 mm |
| Harjalaitteen leveys | 40 mm |
| Varren reunat | pyöristetty |
| Harjalaitteen pituus | 150 mm |
| Näkyvä harjaspituus | 70/60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G087554280 |
|---|---|
| EAN | 4250560508737 |