Pyörösilmukkanostovyö violetti 1000 kg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kulutusta kestävä pyöröraksi (EN 1492-2), jossa on saumaton ja hankauksenkestävä yksinkertainen suojavaippa.
Käyttötiedot
Rakennuselementtien nostoon ja siirtoon.
Huomautus
Saatavana seuraaviin kuormiin asti: 150 tonnia (polyesteri), 180 tonnia (Dyneema).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröraksiliina |
|---|---|
| Kantavuus kaksinkertainen WLL enintään 7° | 2000 kg |
| Kantavuus, yksinkertainen nauhoitus wll | 1000 kg |
| Kantavuus yksinkertainen suora WLL | 1000 kg |
| Silmukan leveys | 46 mm |
| Kantavuus kaksinkertainen WLL 45°–60° | 1020 kg |
| Kantavuus kaksinkertainen wll 7°–45° | 1400 kg |
| Pituus | 3 m |
| Tehokas pituus | 1.5 m |
| Pituus | 3 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 086240 |
|---|---|
| EAN | 4049924500100 |