Nostoliina, pyörö, vihreä 2000 kg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kulutusta kestävä pyöröliina (EN 1492-2), jossa on saumaton ja hankauksenkestävä yksikerroksinen suojasukka.
Käyttötiedot
Rakennuselementtien nostoon ja siirtoon.
Huomautus
Saatavilla seuraaviin kuormiin asti: 150 t (polyesteri), 180 t (Dyneema).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörönostoliina |
|---|---|
| Kantavuus kaksinkertainen WLL enintään 7° | 4000 kg |
| Kantavuus, yksinkertainen nauhoitus wll | 1600 kg |
| Kantavuus yksinkertainen suora WLL | 2000 kg |
| Silmukan leveys | 48 mm |
| Kantavuus kaksinkertainen WLL 45°–60° | 2000 kg |
| Pituus | 4 m |
| Tehokas pituus | 2 m |
| Pituus | 4 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 086255 |
|---|---|
| EAN | 4049924500148 |