Pyöröslingi, sininen, 8000 kg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kulutusta kestävä pyöröslingi (EN 1492-2), jossa saumaton ja hankauksenkestävä yksikerroksinen suojavaippa.
Käyttötiedot
Rakennuselementtien nostoon ja siirtoon.
Huomautus
Saatavana seuraaviin kuormiin asti: 150 t (polyesteri), 180 t (Dyneema).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörönostovyö |
|---|---|
| Kantavuus kaksinkertainen WLL enintään 7° | 16000 kg |
| Kantavuus, yksinkertainen nauhoitus wll | 6400 kg |
| Kantavuus yksinkertainen suora WLL | 8000 kg |
| Silmukan leveys | 90 mm |
| Kantavuus kaksinkertainen WLL 45°–60° | 8000 kg |
| Kantavuus kaksinkertainen wll 7°–45° | 11200 kg |
| Pituus | 10 m |
| Tehokas pituus | 5 m |
| Pituus | 10 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 086280 |
|---|---|
| EAN | 4049924501800 |