LED-työvalaisimet aidolla värintoistolla COLOUR MATCH
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
COLOUR MATCH. Erikois-LED korkealla CRI-arvolla täydelliseen värintoistoon ja LED-valonlähteen erittäin pitkään käyttöikään. Soveltuu erinomaisesti kaikkiin maalaus-, kiillotus-, puhdistus- ja esivalmistelutöihin. Soveltuu erinomaisesti käytettäväksi maalaamoissa.
Lasilinssi on vaihdettavissa ja kestää kaikenlaisia liuottimia myös päivittäisessä puhdistuksessa.
Rakenne
MATCHPEN. Pienet kannettavat kynävalaisimet, joissa on tarkennustoiminto leveää ja kapeaa valokeilaa varten 10°–70° välillä. Täydellinen naarmujen ja hiontajälkien havaitsemiseen laaduntarkastuksissa.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Sis. 2× AAA-paristot.
Rakenne
COLOUR MATCH. Erikois-LED korkealla CRI-arvolla täydelliseen värintoistoon ja LED-valonlähteen erittäin pitkään käyttöikään. Sopii erinomaisesti kaikkiin maalaus-, kiillotus-, puhdistus- ja esivalmistelutöihin. Sopii erinomaisesti käytettäväksi maalaamoissa.
Lasilinssi on vaihdettavissa ja kestää kaikenlaisia liuottimia myös päivittäisessä puhdistuksessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Valon väri | väritarkka; väritarkka; väritarkka |
| CRI-arvo | 95; 95; 95 |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 100 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 2 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 60 g |
| Valmistajan merkintä | MINI |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 16 mm |
| Kokonaispituus | 150 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081513 |
|---|---|
| EAN | 5708997351178 |