Akkukäyttöinen LED-työvalo COLOUR MATCH, oikealla värintoistolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Akkukäyttöinen LED-työvalaisin COLOUR MATCH, jossa tarkka värintoistoRakenneMULTIMATCH 3. Tehokas kannettava akkukäyttöinen työvalaisin, jossa 5-portainen värilämpötilan valinta. Takana näyttö akun kapasiteetista ja jäljellä olevasta käyttöajasta. Integroitu jalusta, sopii suoraan asennettavaksi Scangrip-jalustaan 081252 1,35-3.
Toiminto
IP67: Suojaa tilapäiseltä veteen upottamiselta ja pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä tarjoaa täydellisen kosketussuojan.
Toimitussisältö
Sisältää laturin.
Rakenne
COLOUR MATCH. Erikois-LED, jolla on korkea CRI-arvo täydellistä värintoistoa varten sekä LED-valonlähteen erittäin pitkä käyttöikä. Soveltuu erinomaisesti kaikkiin maalaus-, kiillotus-, puhdistus- ja esivalmistelutöihin. Sopii erinomaisesti käytettäväksi korikorjaamoissa.
Lasilinssi on vaihdettavissa ja kestää kaikenlaisia liuottimia myös päivittäisessä puhdistuksessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Valon väri | värintoistoltaan tarkka |
| CRI-arvo | 96 |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 3000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 15 h |
| Paino | 1970 g |
| Valmistajan merkintä | MULTIMATCH 3 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 230 mm |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| Akun jännite | 11,1 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081514 |
|---|---|
| EAN | 5708997356531 |