Työvalaistus
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TyövaloRakenneKestävä, monipuolinen, kompakti: Ledlenser W4R WORK -työvalo on luotettava valokumppanisi päivittäisessä verstaassa. Ledlenserin tyypillinen premium-valokuvio tarjoaa tarkan ja tehokkaan valaistuksen työalueille – vaihtoehtoisesti laajana tai pistemäisenä. Sisäänrakennetun magneetin ja kääntyvän jalustan ansiosta W4R Work voidaan aina sijoittaa ja suunnata joustavasti. Tehokas akku voidaan ladata helposti ja nopeasti USB-C:n kautta. Muita älykkäitä ominaisuuksia ovat mm. klipsi kiinnitykseen työvaatteisiin tai työvarusteisiin, nystyröity pinta, joka tarjoaa pitävän otteen, sekä käytännöllinen kuljetuslukitus.
- Kompakti työvalo, jossa on kaksi valonlähdettä laajaan (flood-) tai pistemäiseen (spot-) valaistukseen.
- Kestävä muovikotelo, jossa on liukumaton pintarakenne.
- Joustava kiinnitys ja valaistus magneetin ja kääntömekanismin ansiosta.
- Tehokas litiumioniakku, helppo ladata USB-C:n kautta; akun ja lataustason ilmaisin.
- Käytännöllinen kuljetuslukitus, joka suojaa tahattomalta käynnistymiseltä.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Työvalaistus
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Paino | 91 g |
| CRI-arvo | 70; 70; 70 |
| Akkukapasiteetti | 0.76 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 60 - 220 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 2 - 9 h |
| Värilämpötila | 6000 - 7500 K |
| Valmistajan merkintä | W4R Work |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 28 mm |
| Kokonaispituus | 163 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081228 |
|---|---|
| EAN | 4058205030441 |