Työvalaistus
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TyövaloToteutusÄlykäs, innovatiivinen, monipuolinen: Ledlenser W7R Work on ammattilaisille tarkoitettu huippuluokan työvalo, jossa on portaattomasti säädettävä värilämpötila käyttötarpeen mukaan sekä lampunpäässä lisä-UV-valo vuotojen havaitsemiseen tai asiakirjojen tarkastukseen. Käännettävä ja taittuva valopää ulottuu myös ahtaisiin työskentelykohteisiin. Tyypillinen Ledlenser-valokuvio tuottaa tarvittavan tarkkuuden ja sitä voidaan säätää portaattomasti neutraalin valkoisen ja kylmän valkoisen valon välillä:. W7R Workin tehokas akku voidaan ladata USB-C:n kautta. Muita hyödyllisiä ominaisuuksia ovat monet kiinnitysvaihtoehdot ja kätevä kuljetuslukko.
- Joustava premium-työvalo, jossa on kaksi valonlähdettä laajalle valaisualueelle sekä UV-valo (365 nm) vuotojen havaitsemiseen tai asiakirjojen tarkastukseen.
- Portaaton värilämpötilan säätö eri käyttöskenaarioihin.
- Taittuva (180°) ja kääntyvä (270°) valopää ahtaiden työalueiden valaisuun.
- Joustava kiinnitys jalustan, magneetin ja ulos taittuvan metallikoukun avulla.
- Tehokas litiumioniakku, ladattavissa USB-C:n kautta.
Toiminto
IP54: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suojaus sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Työvalaistus
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Paino | 180 g |
| CRI-arvo | 80; 80; 80 |
| Akkukapasiteetti | 2.5 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 220 - 600 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 2 - 5 h |
| Värilämpötila | 4000 - 7500 K |
| Valmistajan merkintä | W7R Work |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 31 mm |
| Kokonaispituus | 143 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081229 |
|---|---|
| EAN | 4058205030564 |