LED-valonheitin jalustalla 50 W 50 W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Portaattomasti korkeussäädettävä ja teleskooppinen jalusta 0,8–1,75 m, LED-valonheitin kytkimellä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 230 V |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 5400 lm |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 350 mm |
| Kokonaisleveys | 300 mm |
| Kokonaispituus | 360 mm |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Liitäntäkaapelin pituus | 5 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08112350 |
|---|---|
| EAN | 4003644019380 |