LED-työvalo 5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Bauer & böcker
- Tuotenumero
- G0814155
- Varastotilanne
- 29kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tehokkaat, himmennettävät, pitkäikäiset ja tukevat työvalaisimet, joissa joustovarsi ja vahva magneettijalka. Liitäntä 24 V:n teholähteeseen tai 24 V:n koneohjaukseen. Erittäin tehokas LED-valaisin alumiinikotelossa, kylmänvalkoinen n.5500 kelviniä.
Toimituksen sisältö
Sisältää 250 V:n verkkolaitteen.
Ohje
Sopivat pöytäliittimet ja magneettipitimet löytyvät numeroista 081418/081419.
Toiminto
IP65: Suojaus kaikista suunnista tulevalta vesisuihkulta ja pölyn sisääntunkeutumiselta (pölytiivis) ja täydellinen kosketussuojaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytälamppu / työpistevalaisin |
|---|---|
| Paino | 800 g |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 450 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Värilämpötila | 5500 K |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 600 mm |
| Valaistus | LED |
| Valoteho | 4.5 W; 4.5 W; 4.5 W |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Valon väri | kylmänvalkoinen; kylmänvalkoinen; kylmänvalkoinen |
| Magneettijalan ⌀ | 66 mm |
| Kiinnitystyyppi | Magneettijalka |
| Lampun pään ⌀ | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0814155 |
|---|---|
| EAN | 4260131238574 |