Johdoton LED-työvalonheitin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
12 V työvalaisin, jossa 10 LEDiä ja kaksi kirkkaustasoa. Säädettävä kulma jopa 200°, ripustuskoukku, karabiinihaka ja sisäänrakennettu magneetti.
Toimitussisältö
Akkukäyttöinen valaisin ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeroiden 073851–073866 alta.
Tekniset tiedot
| Valovirta | 300 lm |
|---|---|
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 3 h |
| Valmistajan merkintä | GLI 12V-300 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Akun jännite | 12 V; 12 V; 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-lamppu |
| Paino ilman akkua | 0.15 g |
| Paino akku mukaan lukien | 0.3 g |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 073203 |
|---|---|
| EAN | 3165140876179 |