Johdoton LED-valonheitin, 0-versio ilman akkua, 18 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Milwaukee 18 V akuille (nro 073816 MB18 ja 073827 MB18).
Rakenne
Kestävät litiumioniakkuvalaisimet, joissa on suuri valoteho.
Toimitussisältö
Johdoton valonheitin ilman akkua ja ilman laturia.Rakenne
Työmaavalaisin tarjoaa täydellisen 360 asteen valaistuksen ja on ihanteellinen ratkaisu aluevalaistukseen sekä myös alakattotyöhön.
Sopii
Milwaukee 18 V -akuille (nro 073816 MB18 ja 073827 MB18).
Malli
Kestävät litiumioniakkuvalaisimet suurella valoteholla.
Toimitussisältö
Johdoton valonheitin ilman akkua ja ilman laturia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 18 V |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Valovirta | 2200 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 8 h |
| Valmistajan merkintä | M18TAL-0 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 15 |
| Valovirta vaihe 2 | 1100 lm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 15 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 073211 |
|---|---|
| EAN | 4058546220792 |