Akkukäyttöinen LED-valonheitin 0-versio ilman akkua 18 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Johdoton valonheitin ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeroista 073851 − 073866.
Malli
Erittäin kompakti akkukäyttöinen LED-valaisin kääntyvällä valaisinpäällä. Mahdollisuus säätää valokeilaa (kohdistettu/hajautettu) sekä 9 eri valaistuskulmaa.
Toimitussisältö
Akkukäyttöinen valonheitin ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät nro 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotenimen attribuutti | 18 V |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Valovirta | 420 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mikään |
| Valmistajan merkintä | GLI VARI LED |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paino ilman akkua | 300 g |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 073205 |
|---|---|
| EAN | 3165140600422 |