Johdoton LED-valonheitin 0-versio ilman akkua 12 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Johdoton LED-valonheitin 0-versio ilman akkua 12OminaisuudetKäsivalaisin, jossa 2 kirkkaustasoa. Kantama jopa 650 metriä.
12 voltin LED-käsivalonheitin TRUEVIEW™-teknologialla.
Toiminto
IP54: Suoja joka suunnasta tulevaa roiskevettä vastaan ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
IP54: Suoja joka suunnasta tulevaa roiskevettä vastaan ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Sopii
Milwaukee 12 V -akuille MB12.
Malli
Kestävät litiumioniakkukäyttöiset valaisimet, joissa on korkea valoteho.
Toimitussisältö
Johdoton valonheitin ilman akkua ja ilman laturia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalo |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Valovirta | 750 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 8 h |
| Valmistajan merkintä | M12SLED-0 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 15 |
| Valovirta vaihe 2 | 400 lm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 15 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 073210 |
|---|---|
| EAN | 4002395170159 |