Kynälamppu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
KynävalaisinRakenneTarkka valaistus: aina käsillä: Ledlenser W2R Work on ladattava sauva- ja tarkastusvalaisin käsityöläisille, rakennustyöntekijöille ja kaikille, jotka arvostavat luotettavaa valaistusta: liivitaskukoossa. Hyväksi todettu Ledlenser-valonlaatu varmistaa tarkan valaistuksen – vaihtoehtoisesti laajalle alueelle levittyvänä (flood) valona tai pisteittäin valaisinpään spot-LEDillä. Klipsin avulla W2R Work voidaan kiinnittää helposti rintataskuun. Tehokas akku voidaan ladata helposti ja nopeasti USB-C:n kautta. Muita älykkäitä toimintoja ovat nystyräpinta, joka tarjoaa pitävän otteen, käytännöllinen kuljetuslukitus sekä varoitustoiminto alhaisesta akun varaustasosta.
- Kompakti tarkastusvalaisin, jossa kaksi valonlähdettä laajalle (flood) tai pistevalaistukselle (spot).
- Yhtenäinen premium-valokuvio tarkkaan ja tasalaatuiseen valaistukseen.
- Kestävä muovikotelo, jossa liukumaton pintarakennne ja käytännöllinen klipsi.
- Tehokas litiumioniakku, helppo ladata USB-C:n kautta lataustason ilmaisimella; akun voi vaihtaa Ledlenser-huollon kautta.
- Käytännöllinen kuljetuslukko, joka suojaa tahattomalta käynnistymiseltä.
Toiminto
IP54: suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) ja täydellinen kosketussuoja.
Kynälamppu
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Paino | 61 g |
| CRI-arvo | 70; 70; 70 |
| Akkukapasiteetti | 0,63 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 60–220 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 1,5–7 h |
| Värilämpötila | 6000–7500 K |
| Valmistajan merkintä | W2R Work |
| Energiansyöttö | Verkkovirralla toimiva |
| Kokonaisleveys | 17 mm |
| Kokonaispituus | 176 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081227 |
|---|---|
| EAN | 4058205032063 |