Akkukäyttöinen LED-valonheitin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, vähävarjoisa ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
NOVA 'For Life' -akkukäyttöinen valonheitin, jossa on integroitu kantokahva ja 5-portainen himmennystoiminto.
- Uusi, päivitetty muotoilu tehokkailla multi-LED-valoilla.
- Uusi OPTILight-toiminto optimoitua valotehoa ja ylivoimaista valaistusaikaa varten.
- Kompakti ja kestävä vaativiin työympäristöihin.
Toiminto
IP67: Suoja tilapäistä veteen upottamista vastaan sekä suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) ja täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää USB-latauskaapelin ja verkkoadapterin.
Rakenne
Tukeva LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, pieni energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
NOVA 'For Life' akkukäyttöinen valonheitin, jossa integroitu kantokahva ja 5-portainen himmennystoiminto.
- Uusi, päivitetty muotoilu erittäin tehokkailla multi-LED-valoilla.
- Uusi OPTILight-toiminto optimoitua valotehoa ja ylivoimaista valaistusaikaa varten.
- Kompakti ja kestävä vaativiin työympäristöihin.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 67 |
|---|---|
| Valovirta | 200 - 2000 lm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 163 mm |
| Kokonaisleveys | 63 mm |
| Kokonaispituus | 163 mm |
| Tehonkulutus | 13 W |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081285 |
|---|---|
| EAN | 5708997362013 |