Akkukäyttöinen valonheitin IF4R If4r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Akkukäyttöinen valonheitinToimintaIP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Kiinnitä, pidä, aseta pystyyn – kompakti iF4R on helppo kuljettaa ja pitää kätesi vapaina aina kun
tarvitset. Ladattava työmaavalaisin mukautuu viidellä kirkkaustasollaan täysin tarpeisiisi: magneetin,
joustavan jalustan tai kahvan ansiosta valo on aina juuri siellä missä sitä tarvitaan. Sisäänrakennetun
varavirtalähteen (powerbank) ansiosta iF4R tarjoaa jopa 15 tunnin käyttöajan ja voi samalla ladata myös puhelintasi.
- Erittäin kompakti.
- Integroitu magneetti helppoon kiinnitykseen metallipinnoille (esim. teräspalkkeihin).
- Viisi kirkkaustasoa, valovirta jopa 200 lumen.
- Integroitu powerbank syöttää virtaa puhelimeen ym.
- Tehokas jäähdytyselementti, joka takaa pitkän käyttöiän ja korkean suorituskyvyn
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Paino | 1060 g |
| CRI-arvo | 80 |
| Akkukapasiteetti | 8 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 200 - 2500 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 1.3 - 15 h |
| Värilämpötila | 5400 - 6600 K |
| Valmistajan merkintä | iF4R |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 111 mm |
| Kokonaisleveys | 44 mm |
| Kokonaispituus | 235 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081272IF4R |
|---|---|
| EAN | 4058205016209 |