Akkukäyttöinen LED-valonheitin 2000 2000
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Akkukäyttöinen LED-valonheitin, jossa on kestävä alumiinikotelo päivittäiseen käyttöön vaativissa olosuhteissa.
- Suurikapasiteettiset COB-LED-moduulit.
- Himmennettävissä 5 portaassa 10–100 %.
- Käytännöllinen lataustilan valvonta LED-näytöllä suoraan lampussa.
- Valaisinjala, jossa integroitu 10 mm reikä asennusta varten yleisesti käytössä oleviin jalustoihin.
Toimitussisältö
Sis. USB-latauskaapelin ja verkkolaitteen.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta veteen vastaan ja suoja tunkeutuvaa pölyä vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Sopii teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- IP67:n mukaisesti pölytiivis ja suojattu rajoitetun ajan tapahtuvaa upotusta veteen vastaan.
- Iskunkestävä IK07:n mukaisesti.
Soveltumaton käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä lamppua, jos kotelo vaurioituu.
- Älä avaa koteloa.
- Älä altista verkkojohtoa kuumuudelle, öljylle tai teräville esineille.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-valonheitin kestävällä alumiinikotelolla päivittäiseen käyttöön vaativissa olosuhteissa.
- Suurtehoiset COB LED -moduulit.
- Himmennettävissä 5 portaassa 10–100 %.
- Kätevä lataustilan valvonta LED-näytöllä suoraan valaisimessa.
- Valaisinjalan integroitu 10 mm reikä asennusta varten yleisiin jalustoihin.
Toimitussisältö
Sis. USB-latauskaapeli ja verkkolaite.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Paino | 790 g |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 200–2000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 2–20 h |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 63 mm |
| Kokonaispituus | 163 mm |
| Akun jännite | 7.3 V; 7.3 V; 7.3 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0814442000 |
|---|---|
| EAN | 4062406232887 |