USB-latausadapteri 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
USB-latausadapteri 27 W optimoituun ja nopeaan lataukseen.
- 3 laitetta voidaan ladata samanaikaisesti.
- 3 USB-liitäntää: 1 kpl USB tyyppi C 3,0 A ja 2 kpl USB tyyppi A 2,4 A.
- AC-tulo: 100–240 V 0,6 A 50–60 Hz.
- 5,6 A optimoituun ja maksimaaliseen latausnopeuteen.
- Yleisjännite – voidaan käyttää maailmanlaajuisesti. <Rakenne
- Kokonaislähtöteho: 38 W, joka mahdollistaa optimoidun ja nopean latauksen
- Uusin GN-teknologia
- Teknologiatrendi: Power Delivery ja Quick Charge nopeaan ja älykkääseen lataukseen
- AC-tulo: 100–240 V ~ 1,0 A 50–60 Hz
- 1 kpl USB tyyppi C -liitäntä: 5 V/3 A; 9 V/2,22 A; 12 V/1,67 A (enintään 20 W)
- 1 kpl USB A QC -liitäntä: 5 V/3 A; 9 V/2 A; 12 V/1,5 A (enintään 18 W)
- Enintään 2 laitteen samanaikainen lataus
- Erittäin kevyt, helppokäyttöinen ja kompakti
- Nykyaikainen ja korkealuokkainen muotoilu
- Taattu ja testattu VARTA-laatu
- 3 laitetta voidaan ladata samanaikaisesti.
- 3 USB-liitäntää: 1 kpl USB tyyppi C 3,0 A ja 2 kpl USB tyyppi A 2,4 A.
- AC-tulo: 100–240 V 0,6 A 50–60 Hz.
- 5,6 A optimoitua ja maksimaalista latausnopeutta varten.
- Yleismaailmallinen jännite – voidaan käyttää kaikkialla maailmassa.
Rakenne
27 W USB-latausadapteri optimoituun ja nopeaan lataukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laturi |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Valmistajan merkintä | VARTA Speed Charger 38 W |
| USB-akkupaikkojen määrä | 2 |
| Latauspaikkojen enimmäismäärä | 2 |
| Nimellisjännite | 100–240 V; 100–240 V; 100–240 V |
| Leveys | 35 mm |
| Pituus | 80 mm |
| Korkeus | 195 mm |
| Verkkotaajuus | 50–60 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0811492 |
|---|---|
| EAN | 4008496066162 |