USB-latausadapteri 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
27 W USB-latausadapteri optimoituun ja nopeaan lataukseen.
- 3 laitetta voidaan ladata samanaikaisesti.
- 3 USB-liitäntää: 1 kpl USB tyyppi C 3,0 A ja 2 kpl USB tyyppi A 2,4 A.
- AC-tulo: 100–240 V 0,6 A 50–60 Hz.
- 5,6 A optimoitua ja maksimaalista latausnopeutta varten.
- Yleismaailmallinen jännite – voidaan käyttää kaikkialla maailmassa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laturi |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| USB-akkupaikkojen määrä | 3 |
| Latauspaikkojen enimmäismäärä | 3 |
| Nimellisjännite | 100–240 V |
| Leveys | 28 mm |
| Pituus | 56 mm |
| Korkeus | 99 mm |
| Verkkotaajuus | 50–60 Hz |
| Suurin latausvirta | 5.4 A |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0811491 |
|---|---|
| EAN | 4008496986958 |