LED-taskulamppu paristoilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevedenkestävien alumiinikoteloiden kontaktit ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti ja vähäisin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lampunpää.
Toimitussisältö
Sisältää paristot.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki liitännät roiskevesisuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti ja pienin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on tarkennettava lamppupää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 180 lm |
| Pään ⌀ | 15 mm |
| Paloaika | 5 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 60 g |
| Kokonaispituus | 142 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Paloaika, vaihe 2 | 10 h |
| Valovirta vaihe 2 | 80 lm |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Valovirta, taso 3 | 20 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 23 h |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081397 |
|---|---|
| EAN | 4058205036986 |