Core LED-käsivalaisin paristoilla
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liittimet ovat kullattuja, korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti ja valohäviöt ovat pienet. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lampunpää.
Ledlenser Core -sarja on tunnetun P-sarjan uusi sukupolvi.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suoja sisäisiltä pölykerrostumilta (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää paristot ja rannehihnan.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-käsivalaisimien teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden kontaktit ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on fokusoitava valaisinpää.
Ledlenser Core -sarja, uuden sukupolven versio tunnetusta P-sarjasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 450 lm |
| Pään ⌀ | 37 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 175 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| Paloaika, vaihe 2 | 2 h |
| Valovirta vaihe 2 | 250 lm |
| Valmistajan merkintä | P7 Core |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Valovirta, taso 3 | 40 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 25 h |
| Sarja | P7 Core |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081370 |
|---|---|
| EAN | 4058205020480 |