Core LED-taskulamppu akulla P7r-core
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liittimet ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti vähäisin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on tarkennettava valaisinpää.
Ledlenser Core -sarja on tunnetun P-sarjan uusi sukupolvi.
Toiminto
IP68: Suojattu pitkäaikaista veteen upottamista vastaan (vesitiivis) ja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis), sekä täysin kosketussuojattu.
Toimitussisältö
Sisältää USB-latauskaapelin ja rannehihnan.
Malli
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki koskettimet roiskevesisuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on fokusoitava lamppupää.
Ledlenser Core -sarja, tunnetun P-sarjan uusi sukupolvi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 1000 lm |
| Pään ⌀ | 35 mm |
| Paloaika | 2 h |
| Paino | 202 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 158 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 4 h |
| Valovirta vaihe 2 | 440 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta, taso 3 | 15 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 90 h |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081468P7R-CORE |
|---|---|
| EAN | 4058205020510 |