LED-taskulamppu paristolla P7r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liittimet ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lamppupää.
Rakenne
Intuitiivinen käyttö kiertosäätimen avulla.
Toimitussisältö
Sisältää ladattavan akun ja rannehihnan.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden kontaktit ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lamppupää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Käsivalaisin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 1200 lm |
| Pään ⌀ | 35 mm |
| Paloaika | 2.5 h |
| Paino | 197 g |
| Kokonaispituus | 159 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 5.5 h |
| Valovirta vaihe 2 | 450 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta, taso 3 | 25 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 80 h |
| Valovirta-boost | 2000 lm |
| Pidennetty paloaika | 10 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081398P7R |
|---|---|
| EAN | 4058205037372 |