LED-taskulamppu paristolla
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-käsivalaisimien teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevedeltä suojatuissa alumiinikoteloissa olevat kontaktit ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti vähäisin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on tarkennettava valaisinpää.
Rakenne
Dual Power – käyttö ladattavalla akulla tai tavallisilla paristoilla.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Ladattava akku sisältyy toimitukseen.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden kontaktit ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lamppupää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Käsivalaisin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 200 lm |
| Pään ⌀ | 15 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Paino | 36 g |
| Kokonaispituus | 98 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 2 h |
| Valovirta vaihe 2 | 80 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta, taso 3 | 20 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 8 h |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081398 |
|---|---|
| EAN | 4058205036955 |