Core LED-taskulamppu akulla P5r-core
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liittimet ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti vähäisin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on tarkennettava valaisinpää.
Ledlenser Core -sarja on tunnetun P-sarjan uusi sukupolvi.
Toiminto
IP68: Suojattu pitkäaikaista veteen upottamista vastaan (vesitiivis) ja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis), sekä täysin kosketussuojattu.
Toimitussisältö
Sisältää USB-latauskaapelin ja rannehihnan.
Malli
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki koskettimet roiskevesisuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on fokusoitava lamppupää.
Ledlenser Core -sarja, tunnetun P-sarjan uusi sukupolvi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 350 lm |
| Pään ⌀ | 29 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Paino | 106 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 123 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 3.5 h |
| Akkukapasiteetti | 0.75 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 130 lm |
| Valmistajan merkintä | P5R-CORE |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Valovirta, taso 3 | 15 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 25 h |
| Smart light technology (slt) | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081468P5R-CORE |
|---|---|
| EAN | 4058205020428 |