LED-taskulamppu paristolla P5r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liittimet ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lamppupää.
Toimitussisältö
Sisältää ladattavan akun ja rannehihnan.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden kontaktit ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lamppupää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Käsivalaisin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 350 lm |
| Pään ⌀ | 30 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Paino | 98 g |
| Kokonaispituus | 121 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 4 h |
| Valovirta vaihe 2 | 100 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta, taso 3 | 25 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 20 h |
| Valovirta-boost | 750 lm |
| Pidennetty paloaika | 10 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081398P5R |
|---|---|
| EAN | 4058205037310 |