LED-kynälamppu paristoilla Kynä
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-kynätaskulamppu paristoillaRakenne
Helppokäyttöinen LED-sauvataskulamppu, jossa on tarkennettava lamppupää niputetun ja kohdistetun valaistuksen aikaansaamiseksi 10°–80°. Käytännöllinen taskuklipsi ja painonappi.
Toiminta
IP54: suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
Teollisuus- ja yksityiskäyttöön. Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54-luokituksen mukaisesti.
Määräysten vastainen käyttö
Ei sovellu lasten käytettäväksi. Älä käytä räjähdysvaarallisissa tiloissa. Avaa kotelo vain paristonvaihtoa varten tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin. Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa. Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen. Älä vaihda valonlähdettä. Mukana toimitettuja paristoja ei saa ladata uudelleen.
LED-kynälamppu paristoilla
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 170 lm |
| Pään ⌀ | 17 mm |
| Paloaika | 6 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 60 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 135 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Voidaan käyttää myös taskulamppuna | Tarkennus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081461PEN |
|---|---|
| EAN | 4062406056889 |