LED-kynälamppu paristoilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-kynälamppu paristoillaRakenneLED-taskulamppu, jossa tarkennettava lampunpää, taskuklipsi ja painike. Värintoistoltaan tarkka LED, korkea CRI-arvo (> 95) värien vastaavuuden tunnistamiseen.
Toiminto
IP54: suoja roiskevedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää 2× AAA-paristoa.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisissa tiloissa.
- Avaa kotelo vain paristonvaihtoa varten tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
- Mukana toimitettuja paristoja ei saa ladata uudelleen.
Tarkoitettu käyttö
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisissa tiloissa.
- Avaa kotelo vain paristonvaihtoa varten tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
- Mukana toimitettuja paristoja ei saa ladata uudelleen.
LED-kynälamppu paristoilla
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 100 lm |
| Paloaika | 2 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 60 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 135 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| ATEX-vyöhyke | ei mikään; ei mikään; ei mikään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Kokonaisleveys | 17 mm |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Voidaan käyttää myös taskulamppuna | Tarkennus |
| CRI-arvo | 95 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081461 |
|---|---|
| EAN | 4062406056896 |